Передні навісні щіткові пристрої для мінітракторів і машин комунального господарства, призначені для підмітання дворів, вулиць, заводських цехів, автостоянок та інших територій цілорічного використання.

Щіткові пристрої з позначенням FK-M, що встановлюються на міні-трактори, виготовляються в двох варіантах виконання:

  • щіткові пристрої з приводом від кардана
  • щіткові пристрої з приводом від гідродвигуна

Обидва варіанти виконання щіткових пристроїв випускаються з робочими захопленнями 1 250, 1 550 та 1 850 мм, з діаметром підмітає валика 530 мм.

Привід від вала відбору потужності трактора можна вибрати для швидкості обертання 540, 1 000 або 2 000 об / хв, з напрямком обертання вправо і вліво. У щіткових пристроїв, що приводяться в рух гідродвигуном, необхідний витрата потоку масла мінімально 20 літрів, і тиск гідравлічної системи минитрактора 16 МПа. Можливість застосування і продуктивність залежать тільки від обраного базового шасі.

Щіткові пристрої типу FK-M для мінітракторів можна застосовувати, накладених тільки спереду.

Щіткові пристрої для мінітракторів мають в комплекті основного оснащення два опорних колеса, систему механічного повороту ± 20 °, навішення категорії 1N, універсальні поліпропіленові щітки.

За бажанням можна замовити зимові поліпропіленові щітки, щітки пучкові або обидва типи щіток з комбінацією з поліпропілену і стали. Регулювання притискного зусилля щіток до землі і інтенсивності підмітання проводиться двома регулювальними болтами.

ЩІТКОВІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТРАКТОРІВ МОЖНА ОСНАСТИТИ ЦІЛИМ ПОРУЧ ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ:

  • гідравлічний відкидається бункер для збору сміття
  • система зволоження
  • передні габаритні ліхтарі або захисний регульований екран для уловлювання вилітають частинок бруду при використанні щіткового пристрою без бункера
  • гідравлічна система повороту щіткового пристрою
  • бічна підгортають щітка

Якщо Вас зацікавило, напишіть нам.